Diners Club umožní svým držitelům on-line sledování realizovaných transakcí

 

Od pondělí 4. září mohou všichni držitelé karet Diners Club využívat zdarma službu E-account, která jim umožní on-line sledování všech transakcí realizovaných prostřednictvím jejich karty a přístup k elektronickým výpisům.

 

Systém prošel tříměsíčním testováním a od pondělí 4. září je v plném provozu. Po jednoduché registraci získá klient přístup do systému, kde může sledovat všechny realizované transakce, a to okamžitě po jejich elektronickém zpracování. "Velkou výhodou E-accountu je, že klient má po celý měsíc přehled, kolik utratil a kolik si tedy bude muset připravit k úhradě v měsíci následujícím," říká generální ředitelka společnosti Diners Club Czech, Ing. Eva Kárníková, MBA, a dodává, že tuto funkci zcela jistě ocení především ti, kdo mají ke své kartě vystavené dodatkové karty pro své blízké. "Měsíční vyúčtování už tak nebude pro nikoho nečekaným překvapením," říká Ing. Kárníková.

 

Kromě přehledu realizovaných transakcí systém navíc umožňuje vyhledávání podle místa uskutečnění transakce, data nebo měny a export výsledků tohoto hledání do Excelu nebo přímo jejich tisk. "Vyšli jsme vstříc současně i všem, kdo nás žádali o zavedení elektronických výpisů," dodává Ing. Kárníková. Systém totiž archivuje také všechny výpisy zúčtovaných transakcí, a pokud si to klient přeje, je informován e-mailem vždy, když je do systému přidán nový výpis.

 

Systém nemá na uživatele žádné speciální nároky a pro jeho používání není nutné instalovat žádné aplikace. Stačí pouze jakýkoliv internetový prohlížeč a znalost přihlašovacího jména a hesla. "Zabezpečení E-accountu odpovídá standardnímu zabezpečení klasických internetových bankovnictví, takže se naši klienti nemusí obávat jakéhokoliv rizika," ujišťuje všechny držitele karet Diners Club Miloslav Bouček, obchodní a marketingový ředitel společnosti.

 

Služba e-account je přístupná prostřednictvím internetových stránek společnosti Diners Club Czech na adrese www.dinersclub.cz, pod odkazem "Elektronické výpisy". "Všem, kdo by s registrací či systémem jako takovým měli jakékoliv problémy, jsou samozřejmě k dispozici pracovníci našeho zákaznického servisu," říká M. Bouček a dodává, že nová služba by měla přispět především k většímu komfortu všech klientů společnosti Diners Club.

 

 

 

Pro více informací kontaktujte:

Miloslav Bouček

Obchodní a marketingový ředitel

tel: +420 724 029 340

e-mail: sales@dinersclub.cz

Diners Club Czech s.r.o.

Široká 5/36, 110 00 Praha 1

 

Diners Club Czech zastupuje v České republice mezinárodní asociaci Diners Club International, která se specializuje na vydávání kreditních karet Diners Club. V České republice působí již od roku 1998. Kartu Diners Club v tuzemsku vlastní téměř 10.000 klientů a akceptuje ji přes 38.000 obchodních míst. Celosvětově bylo vydáno více než 9 milionů karet Diners Club, které mohou klienti používat na více než 13,5 milionech obchodních míst ve 200 zemích světa.

 

Kreditní karta Diners Club je typu charge, tj. umožňuje klientovi nákup zboží či služeb prostřednictvím bezúročného úvěru s odloženou splatností až 55 dní. Po skončení kalendářního měsíce jsou všechny transakce vyúčtovány a klient uhradí celkovou sumu útrat naráz. Karta Diners Club není vázána k žádnému konkrétnímu bankovnímu účtu.

 

Další informace o společnosti Diners Club Czech a jejích produktech naleznete na www.dinersclub.cz